Menu
WeddingMag
Pro svatebčany

Koláče potu na svatbě? Eliminujte je neviditelným tričkem pod košilí

Redakce

Redakce

15. 6. 2022

Nevěsta vždy řeší i to, jaké prádlo si pod svatební šaty oblékne. Méně to zajímá muže, i když je to pro ně stejně důležité. Oblek, boty a košili už máte, ale je potřeba zajistit i pocit pohodlí a jistoty.

Představa, že propocená košile se lepí na záda a po těle se kutálí kapičky potu je asi nepříjemná každému z nás. Přitom řešení je velmi jednoduché. Stačí si pod košili obléci vhodné prádlo. Klasikou na našem trhu je posledních patnáct let neviditelné tričko Covert Underwear.

V čem je toto čistě bavlněné tričko jedinečné?

Toto neviditelné tričko má tělovou barvu, proto neprosvítá bílými ani světlými košilemi na rozdíl od bílých tílek nebo triček. Nadto se vyrábí z čisté egyptské mako – bavlny, té nejkvalitnější, co je na trhu. Pletáž je velice hustá a přitom tenká, takže má muž pocit, že na sobě nemá nic, a zároveň materiál skvěle saje pot. Tričko se hodí na svatbu i v létě, zabrání přilepení zpocené košile na tělo a na košili nejsou mokré skvrny od potu. Výstřih je ve tvaru V, takže tričko není vidět, ani když je košile rozepnutá u krku. Všechny okraje jsou tenké a ploché, nerýsují se ani pod nejtenčí košilí, nedělají „fald“ na kalhotách. A hlavně z kalhot nevylézají, neboť jsou delší, než je běžný standard. To je také důvod, proč tato trička mohou nosit i velmi vysocí muži. Ženich tak vypadá dokonale po celý svatební den. Košile je chráněná od potu, a pokud se přece jen ženich zpotí více než obvykle (a to se může snadno při tak náročné události stát), stačí mít v záloze jedno tričko navíc a v průběhu dne si jej vyměnit. Košile bude stále jako nová.

V případě, že by nestačilo tričko klasické, může si ženich obléci tričko proti pocení. Toto tričko má několikanásobně podšité podpaží, které zadrží přibližně pětinásobek potu a zároveň stále zůstává prodyšné. Ostatní parametry jsou stejné.

A proč si vybrat právě tričko 100 % bavlněné?

Přírodní materiál prostě nezapáchá. Je to stejné, jako u známého vlněného prádla z merino vlny. A pokud se někde dočtete, že ty samé vlastnosti má prádlo z bambusu, modalu nebo mikromodalu, nevěřte tomu. Jsou to jen náhražky, které s přírodním materiálem mají společnou jen vstupní surovinu (dřevo, bambus), dále je to už jen a jen chemická výroba. Navíc všechny tyto materiály mají vždycky určitý podíl elastanu.

A bonus navíc pro všechny, kterým záleží na naší planetě: trička této značky jsou kompletně vyráběná v Česku na Vysočině.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Koláče potu na svatbě? Eliminujte je neviditelným tričkem pod košilí