Menu
WeddingMag
Svatební šaty

Kde koupit šaty na svatbu? Víme, kde najdete své vysněné

Redakce

Redakce

23. 9. 2014

Ještě nemáte své vysněné šaty na svatbu? V půjčovnách nemůžete najít žádné, z nichž by se vám rozbušilo srdce a šikovnou švadlenu neznáte? Kupte si je a my víme kde.

Zdroj: Shutterstock.com

Zdroj: Shutterstock.com

Datum svatby se nezadržitelně blíží a vy stále ještě nemáte dokonalé šaty, v nichž chcete procházet uličkou a hledět své lásce do očí? Kupte si je v obchodě. A kde jinde lovit, než v tom internetovém.

V Česku příliš nepořídíte, pokud tedy netoužíte po obnošených šatech z půjčovny, v nichž už několik šťastně vdaných svůj den prožilo. Na internetu zabrouzdejte do zahraničních vod, například módní domy jako Bloomingdales či Macy’s zasílají i k nám.

V každém případě se vyplatí sledovat e-shopy v době slev. S trochou štěstí pak máte šanci pořídit šaty značky Gucci nebo Proenza.

Jestli toužíte po troše luxusu, udělejte si výlet za hranice. Vídeň se pyšní řadou salónů, v jejichž nabídce naleznete perly od Very Wang, Lanvina či Oscara de la Renty. Za navštívení také rozhodně stojí Londýn, kde se každoročně pořádají výprodeje svatebních šatů. Jestli chcete vsadit na jistotu, tou je v tomto případě módní mekka Paříž.

Připravte se však na to, že za luxus si budete muset pořádně připlatit a váš rozpočet na den D se rázem propadne o několik desítek tisíc, když budete ještě skromnější.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kde koupit šaty na svatbu? Víme, kde najdete své vysněné