Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Jarní trendy v líčení pro rok 2021. V módě je rozmanitost!

Čím se liší jarní líčení od líčení v jiném ročním období? Přece svou lehkostí, výjimečností a rozmanitostí barev. Je to čas experimentů a odvážnosti. Jaro je skvělou příležitostí pro rozloučení se s hutnými zimními texturami a vytvoření nádherného líčení, které podtrhne vaši krásu a jedinečnost. Jak si takové svěží líčení vytvořit? Dnes vám poradíme! 

Příprava pleti. Stačí pleť důkladně očistit, použít pleťové tonikum a nanést hydratační krém. Poté se můžete pustit do vykouzlení ideálního jarního líčení.

Obličej. Pro vytvoření nádherného tónu pleti se budou hodit přípravky s lehkou texturou, například fluidy, mousse, BB a CC krémy. Ty nejen krásně zakryjí drobné nedokonalosti, ale také dodají pleti nádherný rovný odstín bez efektu masky. 

Osvěžit obličej a celkový vzhled pomůže tvářenka. Důležité je vybrat odstín, který se bude ideálně hodit k barevnému odstínu vaší pleti. Studené růžové tóny se hodí ke světlé pleti, díky čemuž bude obličej vypadat vizuálně mladší. Krémová tvářenka navíc dodá pleti lehký jarní lesk. 

líčení pro rok 2021

Bronzer je typický pro letní líčení, proto doporučujeme ještě chvíli s ním počkat. Použijte raději pudr světlejších odstínů nebo s reflexními blyštivými částečkami. Bronzer můžete použít pro přidání akcentu lícním kostem a po stranách čela. 

Pamatujte si, že na jaře je důležité používat kosmetiku s obsahem UV ochrany. 

V roce 2021 v módě zůstane přírodní světlejší obočí. Pro úpravu můžete použít fixační gel, pudr nebo tužku na obočí. Skvělým způsobem zvýraznění obočí je nanesené světlého odstínu těsně pod něj. 

Jarní líčení oči předpokládá použití barev jemných odstínů, v roce 2021 převládají jasné akcenty na očních víčkách. Nejmodernějšími odstíny jaro-léto 2021 jsou modrá, žlutá a červená. Mimochodem, jejich kombinace můžete smělé použít ve večerním líčení. Také nezapomeňte akcentovat vnitřní koutky očí světlejšími odstíny, což zvýrazní oči a pohledu dodá hloubku. 

líčení pro rok 2021

Z módy letos nevyjdou třpytky. Tady můžete směle zapojit fantazii: na horní oční víčko nebo pod oči, přímo na obočí, na vnitřní koutek oka či pod oblouk obočí. 

Hlavní je si vždy a všude pamatovat, že líčení musí pouze podtrhnout vaši přírodní krásu a jedinečné rysy, musí harmonicky doplňovat váš look. 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jarní trendy v líčení pro rok 2021. V módě je rozmanitost!