Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Jak vypadala Gwyneth Paltrow na své druhé svatbě? Jedním slovem – úžasně

Martina Mádlová

Martina Mádlová

22. 11. 2018

Gwyneth Paltrow byla dlouho vdaná a celé manželství skončilo poměrně vleklým rozvodem. Přesto na svatbu nezanevřela a na konci září se vdala za svého přítele, Brada Falchuka, po tříletém vztahu. Nádherný ceremoniál proběhl v jejich domě v Hamptonu 29. září.

Svůj sňatek oba popsali jako něco výjimečného. Nádherné počasí, vynikající večeře, taneční party i krásné šaty. Gwyneth oblékla krajkovou róbu od Valentina a později ji vyměnila za krátké bílé šaty od Stelly McCartneyové na večerní zábavu. Před veřejností se jí podařilo sňatek ututlat, i díky její kamarádce Cameron Diaz, která sama má s tajnou svatbou osobní zkušenost.

Svatba plná slavných osobností

Zamilovaný pár, který se zasnoubil v lednu 2018, si vyměnil sliby před 70 členy rodiny a přátel. Nechyběla slavná maminka Blythe Danner, Robert Downey Jr., Steven Spielberg, Cameron Diaz, Julia Roberts, Liv Tyler, Demi Moore, Jennifer Aniston a další. Všichni si užili svatební obřad i následnou slavnostní večeři v jejich domě. Se svým mužem, tvůrcem populární amerického seriálu Glee, se seznámila na natáčení, když v seriálu působila jako host. Ona sama o něm prohlásila, že „je to muž, se kterým měla vždy být“.

https://www.youtube.com/watch?v=lgFEQKq-Dg0

Slavná herečka byla už předtím vdaná za zpěváka kapely Coldplay, Chrise Martina. Společně mají dvě děti, 14letou dceru Apple a 12letého syna Mosese, kteří byli oba rádi, že jejich matku znovu potkala láska a vdává se. S prvním manželem opravdovou veselku nikdy nepořádali. Také Brad už byl ženatý s producentkou Suzanne Bukinikovou a i oni mají spolu dvě děti, syna Brodyho a dceru Isabellu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak vypadala Gwyneth Paltrow na své druhé svatbě? Jedním slovem – úžasně