Menu
WeddingMag
Pro ženicha

Jak vybrat svatební oblek pro ženicha? Poradíme vám!

Redakce

Redakce

25. 6. 2014

Stejně jako výběr těch pravých šatů pro nevěstu, nepodceňte hledání obleku pro ženicha. Z jakého by měl být materiálu a v čem by měly spočívat jeho kvality?

Zapomeňte na půjčovnu

Většina mužů si na svatbu oblek vypůjčí, vstup do manželství ale není maturitním plesem a představa, že velký den ve stejné košily strávilo hned několik ženichů není zrovna atraktivní. V půjčovnách většinou můžete zapomenout i na úpravy na tělo a kalhoty o dva centimetry delší, ramena o kousek širší z fotek zkrátka nevymažete. Investujte do sebe a vyberte oblek, který vám prokáže službu z největších.

Trocha elegance

Nejste v kanceláři a účelem dne není firemní prezentace. Nesnažte se proto o originalitu a držte se klasiky. Proužky i barvy nechte spát a pořiďte si dokonalost v černé, kalhoty, sako i vestičku. A bez výmluv, ženíte se.

Vyberte správný materiál

I když v televizi vypadá svatební obřad jako procházka růžovou zahradou, věřte, že se už u příprav a čekání na nevěstu pořádně zapotíte. Hledejte proto ideální oblek mezi přírodninami. Umělým vláknům dejte sbohem. Kromě nepříjemného kousání se tak vyhnete třeba i zpoceným zádům.

Barevné provedení

Při volbě barvy zvažte zejména dvě okolnosti, a to vzhled ženicha a celkové ladění a koncepci svatby. Pokud je ženich světlý typ, mohl by vypadat v bílém obleku velmi nevýrazně a kdo má být výraznější než ženich s nevěstou?

Extravagance

Fantazii se v dnešní době meze nekladou a nezřídka si volí

Nezklamte svou nevěstu a ukažte se jako dokonalý muž po boku dokonalé ženy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak vybrat svatební oblek pro ženicha? Poradíme vám!