Menu
WeddingMag
Plánování svatby

Jak vybrat dokonalé snubní prstýnky

Redakce

Redakce

9. 8. 2019

Svatba je oslavou lásky dvou lidí. Alespoň tak to vnímá spousta žen, a proto chtějí, aby byl jejich svatební den perfektní. Ale jak vybrat dokonalé snubní prstýnky?

Snubní prstýnky vám budou vaší lásku připomínat celý život, a tak byste neměli popadnout hned ty první, co uvidíte, ale najít ty, které vaše pouto skvěle podtrhnou. Protože snubní prsten budete nosit oba, měli byste je vybírat spolu.

Jak vybrat snubní prsteny

Jak se říká, sto lidí, sto chutí, a tak je dost možné, že vás s partnerem hned nezaujmou ty samé kousky. Na vybírání snubních prstenů si tedy vyhraďte dost času, abyste nakonec našli ty pravé pro oba.

Určitě vám ale pomůže, když bude z čeho vybírat. Největší kolekci na snubní prsteny u nás nabízí české zlatnictví s dlouholetou tradicí SvětSnubníchPrstenů.cz. Snubní prsteny si můžete prohlédnout na internetu, anebo je jít obdivovat přímo na vlastní oči do pražské prodejny na adrese: Zlatnictví Palmovka, Novákových 2, Zlatnictví u Divadla pod Palmovkou, Zenklova 25.

Nejprve zásnuby

Ještě než však přijde na řadu plánování sňatku, muž zpravidla žádá svou milovanou o ruku, přičemž při příležitosti tohoto kouzelného okamžiku jí věnuje prsten. Tyto zásnubní prsteny, které budoucí nevěsty nosí na prsteníčku do té doby, než je nahradí snubní prsteny, mají ostatní muže upozornit na to, že tyto krásky už nejsou k mání.

Jakým prstenem muž svou drahou ohromí, že ihned řekne ano? Ženy prý mají nejradši zásnubní prsteny s diamantem či briliantem. I ty naleznete ve zlatnictví SvětSnubníchPrstenů.cz.

Hitem snubních prstýnků je bílé zlato

Jaký zvolit materiál? Klasikou je samozřejmě zlato. Velmi moderní materiál je pro zásnubní a snubní prsteny bílé zlato. A pro ty, co si oblíbili jiný kov, nabízí SvětSnubníchPrstenů.cz mezi více než 3 000 modely vedle spousty zlatých zásnubních a snubních prstenů i kousky z platiny, titanu, oceli, stříbra, keramiky či wolframu.

A co když žádný z nich nesplní vaše očekávání? Nevadí, tamní zlatníci vám rádi zhotoví váš vysněný model na zakázku přesně podle vašich požadavků, případně vám vybrané prstýnky upraví.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Jak vybrat dokonalé snubní prstýnky