Menu
WeddingMag
Po svatbě

Jak oslavit výročí svatby?

Výročí svatby je výjimečným milníkem. Každý rok představuje množství společných zážitků a vzpomínek. Oslava výročí je oslavou nejen vaší lásky, ale také všech hezkých dnů, které jste spolu prožili. Pokud hledáte inspiraci, jak výročí oslavit a jaký dárek vybrat, jste na správném místě.

Dřevěná svatba – 5. výročí svatby

Dřevo je symbolem pevnosti a růstu. Pokud bydlíte v domě, můžete na zahradě zasadit strom, který bude symbolem vašeho společného rozvoje. Pěkné výročí však můžete strávit i na romantickém pikniku v oblíbeném parku nebo v lese.

Cínová svatba – 10. výročí svatby

Desátý společný rok značí, že váš vztah je silný a flexibilní. Dokázali jste se podvolit, hledat ústupky a kompromisy. To je jedním ze znaků zdravého manželství. Nechte svou lásku i nadále vzkvétat a darujte si navzájem to nejvzácnější – společně strávený čas při oblíbené činnosti. Milí pánové, nezapomeňte ani na kytici květin pro své lásky. Dámy zase mohou podle tradice obdarovat své muže malou cínovou figurkou.

Křišťálová svatba – 15. výročí svatby

Křišťál je symbolem krásy a jemnosti ve vašem vztahu. Vytáhněte křišťálové sklenice na víno a připijte si na vše, co jste spolu zvládli, i na to, co vás ještě čeká. Manželku můžete také potěšit křišťálovou vázou nebo elegantním šperkem s křišťály.

Výročí svatby

Porcelánová svatba – 20. výročí svatby

Navzdory své křehkosti je porcelán symbolem trvanlivosti. Pozvěte svou lásku na romantický víkend do wellness hotelu nebo si užijte výbornou večeři, u které nebude chybět porcelánové nádobí. Jako obnovu svatebního slibu jí můžete darovat oblíbený eternity prsten. Je to prsten zdobený po celém obvodu, který doplní ten ze svatby.

Stříbrná svatba – 25. výročí svatby

Stříbro je symbolem čistoty a spojení, což je v manželství velmi důležité. Zorganizujte rodinnou oslavu a užijte si zábavu jako v den vaší svatby. Stříbrná barva dekorací jen podtrhne kouzlo tohoto dne. A nezapomeňte na malý dárek. Vašeho manžela potěší manžetové knoflíčky ve stříbrné barvě nebo stylový stříbrný náramek. Ženy zase ocení náhrdelník nebo náušnice. U těchto stříbrných šperků můžete sáhnout po oblíbených symbolech, jako je srdce, nekonečno nebo jemný kruh.

Perlová svatba – 30. výročí svatby

Perla je krása, která vznikla časem tak, jako vznikl váš krásný třicetiletý vztah. Udělejte si společně výlet na místa, kde vaše láska začala, a zavzpomínejte na chvíle čerstvého zamilování. Milované manželce můžete také darovat originální perlový náramek nebo náhrdelník, který jí ukáže, jak je výjimečná.

Zlatá svatba – 50. výročí svatby

Zlato je synonymem trvanlivosti a bohatství, a to nejen materiálního. Bohatství jsou také roky strávené ve společné úctě, lásce a důvěře. Tento vzácný milník si zaslouží jedinečnou oslavu. Zavolejte svým dětem nebo blízkým a požádejte je o pomoc při organizaci. Zlatý šperk, který své ženě darujete, bude jen třešničkou, která jí připomene jedinečnou hodnotu společně prožitých let.

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Jak oslavit výročí svatby?