Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Jak navrhnout vlastní tričko pro zvláštní příležitosti?

Mnoho lidí se rozhoduje koupit tištěné tričko. Ať už pro sebe nebo pro milovaného člověka nebo jako dárek. Existuje však tolik nápadů, že je složité si z nich vybrat. Někdy to není to pravé, co bychom si představovali. Je tu však možnost vytvořit si vlastní tričko s potiskem a to pro nejrůznější příležitosti.

Tričko s potiskem: buďte originální

Tištěná trička se stala komerčním hitem a díky nim došlo k průlomu v módě. Nejmódnější trička dnes mají nápisy, vzory, demonstrační loga, jednoduchá hesla, prvky ze světa sportu a nesoucí různé grafické texty nebo potisky vlastních návrhů s osobními fotografiemi. Tyto návrhy lze samozřejmě najít nejen na tričkách, ale také na mikinách, polštářích a různých typech textilií.

Tričko může vyvolat kontroverzi, přimět vás k úsměvu a potěšení, vyvolat emoce a zájem. Bílá a barevná trička s potiskem trvale vstoupila do popkultury a vystoupit v televizi v tričku a ne v obleku není nevítané. Módu následují umělci, politici, kněží, obchodníci, školáci, studenti všech věkových skupin a společenského postavení. Někteří jdou touto módou, jiní touží mít na tričku něco vlastního.

Originalita a jedinečnost jsou vlastnosti, které jsou v poslední době nesmírně ceněné. Každý se snaží zůstat rozeznatelný a svůj. Každý chce vystoupit z davu. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je vytvořit tričko s vlastním a jedinečným potiskem třeba na trickovy.cz.

Jak si sami vytvoříte tričko s potiskem?

Pravděpodobně více než jeden člověk přemýšlí, jak si může vytvořit vlastní triko s potiskem. Trička s potiskem: Originální řešení, které vás odliší od ostatních. Všechno to začíná návrhem. Může to být fotografie nebo nápis, oblíbený citát nebo obrázek kreslený vašimi dětmi. Návrh si můžete také provést sami v příslušném počítačovém programu. I v tomto případě je z čeho vybírat. Může se jednat o bezplatný program, jako je GIMP, nebo pro zkušenější software Paint, Correl nebo Photoshop. Tyto aplikace jsou placené. Každý z těchto programů vám umožní vytvořit velmi atraktivní vzor, který pak můžete použít jako design pro tisk na tričko. Ne každý však s počítačem umí tak dobře, aby si vytvořil vlastní návrh na tričko. V tom případě je lepší se obrátit na výrobce triček s potiskem, který vybraný model přizpůsobí vašim požadavkům, zvolí vhodnou metodu tisku, případně vám pomůže váš návrh dovést k dokonalosti.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Jak navrhnout vlastní tričko pro zvláštní příležitosti?