Menu
WeddingMag
Svatební obřad

Hledáte zajímavé nápady na svatbu? Víme, čím ji skutečně ozvláštnit

Stále přemýšlíte nad tím, jak udělat svůj svatební den opravdu jedinečný a netradiční? Máme pro vás několik nápadů, které příliš nezatíží váš rozpočet, ale přitom vám předestřou maximální efekt. Snadno tak obřad pozvednete na docela novou úroveň a nabídnete tak hostům něco, na co budou dlouho vzpomínat.

Pryč s tradičními konvencemi, nadchnout může i obřad ve tmě

Kdo říká, že si své ANO musíte říct jen dopoledne nebo krátce po obědě?

Řada svatebčanů by stejně nejradši oficiální oběd přeskočila a věnovala se ihned večerní zábavě. Tak proč si k tomu nepomoci vhodně naplánovaným obřadem?

Jen v tomto případě nepočítejte s radnicí. Mnohem spíše si budete muset domluvit nějakého oddávajícího „v terénu.“ Ale rozhodně to bude stát za to. A na co nezapomenout?

  • Jako osvětlení použijte louče, dodají atmosféře tu správnou romantiku.
  • Cestu k oltáři olemujte svíčkami, či dalšími svítícími dekoracemi.
  • Nezapomeňte ani na šikovné světelné nápisy na svatbu, jež jí dodají punc osobitosti.

Písmena jako trend

Pamatujete si, jak jste jako děti vyřezávali iniciály lásky do stromů, nebo je alespoň malovali na chodník (či v horším případě na školní toalety)? Tak proč se do těchto dob znovu nevrátit?

Ovšem v upgradované podobě. Nestyďte se vsadit přímo na celé nápisy, vyjadřující vaši lásku, ideály nebo přání. A není nutné vše potřebné ihned kupovat, velmi dobře vám poslouží i pronájem písmen.

Svatební noviny zaujmou po všech stránkách

Zapomněli jsme se zmínit, že písmena vám mohou posloužit i jako skvělá kulisa k fotografování. A jak zabránit tomu, aby se ve vaší nepřítomnosti hosté nudili? Vytiskněte jim svatební noviny. Vložte do nich svůj příběh (ale třeba i příběhy svědků nebo rodiny), připravte nějakou osmisměrku se svatební tématikou a nezapomeňte ani na několik vtipů nakonec. Navíc jde o suvenýr, který si každý z hostů může donést domů – a to se rozhodně počítá!

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Hledáte zajímavé nápady na svatbu? Víme, čím ji skutečně ozvláštnit