Menu
WeddingMag
Inspirace na svatbu

Hledáte inspiraci pro první svatební tanec? Vrhněte se do toho jako tento pár

Martina Mádlová

Martina Mádlová

13. 11. 2018

Máte-li rádi adrenalin a tanec je vaší vášní, můžete zkusit nacvičit na svůj první novomanželský tanec něco podobného jako PJ a Noah. Dva muži, kteří uzavřeli sňatek a svým tancem okouzlili všechny přítomné. Tito dva kluci tuto tradici dodrželi opravdu se vším všudy. Připravili si komplexní taneční vystoupení na směs hitů starých i nových.

Noah a PJ překvapili tím, co dokázali perfektně nacvičit. Celý jejich tanec byl natočen na video a nahrán na YouTube. Představení začíná příjemným pomalým tancem. To ještě ostatní nic netuší. Ploužák je přece tak klasický a volí ho většina párů. Najednou se ale hudba začala rozjíždět a dovolila jim předvést širokou škálu stylů od „Congy“ od Glorie Estefanové až po „Vogue“ od Madonny. Vše vyvrcholilo poslední skladbou „(I’ve Had) The Time of my Life,“se zvedačkou, kterou by jim mohl závidět i Patrick Swayze a Jennifer Gray v legendárním Hříšném tanci.

Svatební tanec, který lidé milují

Video s tancem obou mužů se brzy stalo velmi oblíbené a přidávaly se komentáře, ve kterých lidé sdíleli svá videa se svým provedením úžasného tance. Někteří se natočili v bazénu, jiní předvedli zvedačku ve stylu jógové pozice. Ne každý pokus byl úplně úspěšný, ale mnoho z nich velice legrační. Celá snaha a aktivita lidí byla velmi působivá. Rozhodně ale nikdo nebyl tak působivý jako PJ a Noah.

Zvládli byste také takový tanec? Podívejte se na přiložené video a uvidíte sami, zda je to pro vás ta pravá inspirace nebo raději zůstanete u klasické, pomalé varianty.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Hledáte inspiraci pro první svatební tanec? Vrhněte se do toho jako tento pár