Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Elegantně na svatbu? Pak nezapomeňte na hodinky!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

17. 12. 2020

Připravujete se na významnou událost, která vás přenese do nové etapy manželství? Pokud jste si až doposud naplánovali pečlivě každý detail svého velkého dne, pak nezapomeňte na doplňky. Elegantní hodinky podtrhnou krásu každé nevěsty i ženicha a dodají jim šmrnc.

Proč si vzít na svatbu hodinky?

Náramkové hodinky se za poslední desetiletí staly nedílnou součástí každodenního života. Se společenským pokrokem vznikají stále kvalitnější a luxusnější hodinky, které se hodí nejen do práce, na sport nebo pro volný čas, ale také na významné události. Proto si mnoho nevěst a ženichů nedokáže bez elegantních hodinek svůj svatební den představit. Vhodně zvolené hodinky dodají události na důležitosti a dovrší váš osobitý styl. A jaké hodinky jsou na svatbu ideální? Rozhodování by mělo záležet především na stylu svatby, oblečení a vašem vkusu.

Tipy, jak vybrat ty pravé hodinky na svatbu

Následujte styl svatby

Při výběru hodinek zvažte styl, ve kterém svatbu pořádáte. Romantická svatba na zámku si žádá noblesní hodinky. Nevěsta se nemusí bát kamínků a blyštivých detailů. Pokud plánujte venkovní svatbu v uvolněném duchu, dejte přednost jednoduchým hodinkám, které nebudou přitahovat veškerou pozornost, ale jen doladí váš celkový vzhled. Vždy ale pamatujte na to, že se vyplatí upřednostňovat nadčasové kousky, které využijete i v budoucnu.

Slaďte hodinky se šaty a oblekem

Dámy by měly volit hodinky podle typu šatů, jejich střihu i stylu. V žádném případě by však neměly sahat po masivních a propracovaných cifernících, které zbytečně zvětšují ruku a přitahují pozornost na nevhodné místo. K jemným svatebním šatům se perfektně hodí dámské hodinky Tissot z kolekce T-Lady, které se jsou k dostání v různých barvách i materiálech včetně oblíbené zlaté a stříbrné. Nádech luxusu dodají hodinky s perletí nebo diamanty.

Pánové mají výběr hodinek na svatbu jednodušší než nevěsty. Je pro ně podstatné sladit hodinky se sakem a košilí. Pokud chtějí vypadat elegantně, měli by zapomenout na sportovní hodinky s digitálním ciferníkem a velkým množstvím funkcí. Mnohem lépe na nich budou vypadat hodinky Tissot z řady T-Classic, které se díky širokému výběru barevných kombinací dobře ladí s oblekem. Barva řemínku by měla korespondovat s barvou svatební obuvi.

Respektujte svou osobnost

Hodinky musí za každých okolností podtrhovat osobnost nevěsty i ženicha a jejich životní styl. Ačkoliv se na svatební den hodí převážně elegantní hodinky, sportovně založení svatebčané mohou při výběru tohoto doplňku zvolit jednodušší kousek bez třpytivých kamínků a dalších zdobných prvků.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Elegantně na svatbu? Pak nezapomeňte na hodinky!