Menu
WeddingMag
Pro svatebčany

Do jakých pánských teplákových souprav se vyplatí na jaře investovat? Podívejte se na naše návrhy!

Pohodlí, styl, univerzálnost – to jsou tři věci, díky kterým se z pánských teplákových souprav stal trend číslo jedna. O tom, že teplákové soupravy téměř úplně nahradily klasické ležérní kalhoty nebo džíny už není nejmenších pochyb. Díky jejich rozšíření mezi celebritami, influencery a jejich oblíbenosti u módních návrhářů dnes navíc můžete nosit teplákové soupravy a zároveň být tím nejlépe oblečeným mužem v místnosti. Které soupravy se tedy budou nosit toto jaro?

Teplákový trend 2023

Když mluvíme o teplákových soupravách, možná vás napadne Stormzy, který ve svých hudebních videích nosí teplákové soupravy běžně, nebo Chris Penn, který v Reservoir Dogs září v barevné nylonové teplákové soupravě inspirované 90. léty. Případně vás napadne mladý Timothée Chalamet, který nás loni naučil, jak k teplákovým soupravám nosit vysoké ponožky. Ať už je vaším vzorem kdokoli, je čas pořídit si stylovou teplákovou soupravu. Důvodem je, že pánské teplákové soupravy https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Teplakove-soupravy-815.html se již také staly stálicí přehlídkových mol, a to zejména díky značkám velkých jmen, jako například Gucci. Znamená to, že tepláková souprava zde s námi zůstane ještě nějaký ten čas, a to bez ohledu na to, zda se jedná o mikinu s kapucí nebo bez, případně zda je vyrobena z bavlny, nylonu nebo fleecu. Pokud hledáte perfektní kousek, vyberte si jednu z následujících možností.

Černá nikdy nic nezkazí

Černá v módě vždy byla, a vždy také bude. Pokud tedy hledáte kousek, který je trendy nyní, za rok, a pravděpodobně bude i za deset let, vsaďte na černou teplákovou soupravu. Velkou výhodou černé je, že působí elegantněji než jakákoli jiná barva, přičemž je také velmi univerzální. Jediné, co potřebujete k tomu, abyste vypadali dobře v tomto setu je bílé nebo černé tričko a bílé nebo černé tenisky. Samozřejmě, pokud se chystáte strávit odpoledne ležérněji, například s přáteli, rozhodně se nemusíte bát barev. Oživte černou nápaditými barevnými kombinacemi, které na sebe upoutají pozornost, případně vsaďte na zajímavé materiály, jako je nylon, velur nebo fleece.

Velkým trendem jara 2023 jsou však také vzorované teplákové soupravy s černým základem. Příkladem může být třeba černá maskáčová souprava nebo různé geometrické vzory připomínající kolekce haute couture značek. V případě těchto souprav se při tvorbě outfitů držte spíše neutrálních barev – vzory totiž na sebe poutají dost pozornosti. Nikdo však netvrdí, že si k soupravě nemůžete obléct například stylové oranžové triko, které bude perfektně ladit s oranžovými teniskami nebo mokasíny.

Zelená jako barva naděje

Podobně jako černá, i zelená je populární barvou, která padne téměř každému. Jediné, co se v tomto případě mění, je odstín. Trendovým odstínem letošního jara bude pastelová peprmintově zelená. Protože svět módy nadále následuje trend tzv. dopaminového oblékání, čím pozitivnější barva, tím lépe. Pastelovou zelenou můžete jednoduše kombinovat s jinými odstíny zelené a bílou, ale také s béžovou, jinými pastelovými barvami či tmavě modrou.

Šedá a modrá 90. let

Styly a barvy z let minulých udávají trendy již řadu let. V roce 2023 na této vlně pokračujeme, a proto můžete klidně sáhnout i po klasické šedé v různých odstínech nebo po pařížské modré. Pravdou však je, že ať si v dnešní době vyberete jakoukoliv teplákovou soupravu, pokud ji vhodně upravíte, zaručeně nic nezkazíte!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Do jakých pánských teplákových souprav se vyplatí na jaře investovat? Podívejte se na naše návrhy!