Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Dámské svatební boty – Jak vybrat krásné a pohodlné kousky?

Pokud chystáte v letošní sezóně svatbu nebo jdete na svatbu jako svatebčané, bude to chtít i trendy obuv. Že nevíte, podle jakých kritérií dámskou obuv na svatbu vybírat? Nevadí, na následujících řádcích si povíme o svatební obuvi pro ženy vše podstatné. Proto čtěte a pojďte se inspirovat společně s námi.

xPodle jakých kritérií vybírat módní boty na svatbu?

Aby byl váš svatební outfit vyšperkovaný do posledního malého detailu, bude to chtít do outfitu zakomponovat i stylové dámské boty. Svatební boty pro nevěstu by však měly splňovat několik důležitých kritérií. Boty na svatbu pro nevěsty by měly být dobře prodyšné, aby se jim při obřadu či při tanci nepotila chodidla. Dále by měly být svatební boty zhotoveny jen z těch nejkvalitnějších materiálů. O těch se dozvíte více v následujícím odstavci. Svatební dámské boty by pak měly mít i dobře odpruženou podrážku. Barva ze svatební obuvi by se neměla odírat a dekorativní prvky by měly na obuvi dobře držet. V letošní sezóně budou in např. svatební boty se stříbrnými a se zlatými detaily. Ty můžete sehnat také v kamenných prodejnách CCC. Nezapomínejte pak na to, že by vás pásky na sandálech neměly stahovat. Dobrou volbou jsou polstrované modely svatební obuvi, která nevěstě zaručí vysokou míru komfortu za každé situace. Zaměříme-li se na trendy modely obuvi, budou in klasické lodičky, ale také sandály na platformě. Ta může být různě vysoká. Záleží tak vždy na každé ženě a na tom, na co si troufne. Jestliže však chystáte svatbu v rustikálním stylu, můžete do svatebního outfitu s klidem zakomponovat i pohodlné mladistvé sneakersy s plochou podrážkou.

Svatební boty

Z jakých materiálů zvolit svatební boty pro nevěstu?

Aby byly svatební boty odolné a vydržely nejen obřad, ale i následné tanečky, měly by být vyrobené z kvalitního a z odolného materiálu. Na trhu jsou ženám k mání svatební boty ze syntetických i z přírodních materiálů. V letošní sezóně budou in zejména ty z přírodní kůže. Svatební obuv z přírodní kůže má mnoho výhod. Je nejen vysoce módní a odolná, ale také je tzv. udržitelná. Udržitelný způsob života již propagují ty největší módní světové značky. Nastávající nevěsty tak mají z čeho vybírat. Svatební módní boty pro nevěsty z pravé kůže jsou jim k dispozici i v prodejnách CCC. Zde si k nim mohou nastávající nevěsty koupit i stylové módní doplňky.

Svatební boty

Jaké barvy, vzory a motivy budou v letošní svatební sezóně in?

Jste-li nevěsta, bude se vám na svatbě hodit světlý odstín obuvi. Vsadit můžete na přírodní a na pastelové barvy. Ty budou hitem letošní sezóny. Světle fialová, oříšková i krémová svatební dámská obuv tak bude letos dobrou volbou. Vsadit však můžete i na čistě bílou klasiku. Bílá je zkrátka barva univerzální, která z módy nevychází a která k svatbě patří. Reprezentuje čistotu a svěžest. Bílé a krémové obuvi by se měly naopak vyhnout ženy, které jdou na svatbu jako družičky nebo hosté. Bílá barva patří nevěstě a nikomu jinému. Na to je třeba na svatbách myslet. Ženy, které se účastní svatby jako pozorovatelky, mohou vsadit na pastelové odstíny barev. Boty v pastelových odstínech jsou elegantní a jemné zároveň. Obuv pro nevěsty i pro svatebčany ve výše zmíněných barvách mohou dámy nakupovat i na oblíbeném e-shopu CCC. Ten je přehledný a najdete v něm opravdu velký výběr obuvi za příjemně nízkou cenu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dámské svatební boty – Jak vybrat krásné a pohodlné kousky?