Menu
WeddingMag
Zásnuby

Co dělat po zasnoubení? Aneb 3 kroky jak začít plánovat svatbu

Komerční sdělení

Komerční sdělení

24. 10. 2022

Pokud se teď pyšníte nádherným prstýnkem na čtvrtém prstu levé ruky, tento článek je právě pro vás. Možná jste už začala pokukovat po svatebních šatech, nějakém svatebním místě a snubních prstýncích. Ale pokud vůbec nevíte, kde a jak začít, tak čtěte dál.

Krok č.1: Vyberte datum svatby, co nejdříve!

Od data svatby se odráží mnoho dalších věcí, proto je potřeba datum svatby vyřešit co nejdříve. Obzvlášť pokud máte jasnou představu o tom, kdy a kde by svatba měla být. Oblíbené svatební objekty a fotografové mají na roky dopředu zarezervované termíny. To nás přivádí ke dalšímu kroku.

Krok č.2: Vyberte a zarezervujte místo svatby

Důležité je na začátku si říct, kolik plánujete pozvat hostů. Budete zvát jenom rodinu? Nebo rodinu a pár kamarádů nebo těch kamarádů máte opravdu hodně? Podle toho zvolte velikost objektu. Je potřeba zvážit i vzdálenost a potřebné ubytování. Velké a oblíbené areály jsou vybookovány i na roky dopředu, takže pokud máte na Instagramu vyhlídnuté místo, nebojte se ho kontaktovat co nejdříve.

Svatební salon Elody Praha

Krok č. 3: Vyberte typ obřadu a zamluvte oddávajícího

Možná vás výběr tohoto kroku trochu překvapil, ale je to tak! Sehnat místo na matrice nemusí být tak lehké, jak se zdá. Některé matriky dávají k dispozici pouze dva termíny na víkend, tak si dovedete představit, že volno mít taky moc nebudou.

Pokud ale chcete více osobní obřad s církevním oddávajícím, tak to také neotálejte a rezervujte co nejdříve. Ti oblíbení mají na rok zaplněné víkendy a na vás by se pak nemuselo dostat.

Tyto tři základní kroky, by vám měly pomoci začít plánovaní svatby bez stresu.

Svatební salon Praha

Tak přejeme úspěšné plánování vaší svatby v klidu bez nervů,

Za Elody,

Mája

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Co dělat po zasnoubení? Aneb 3 kroky jak začít plánovat svatbu