Menu
WeddingMag
Po svatbě

Čeká vás po svatbě stěhování do nového bytu? Vybírejte do něho zařízení už nyní

Svatební veselí je před vámi a s ním také začátek nového života. Pro některé páry to znamená, že společně začnou jako žena a muž bydlet v novém, větším bytě. Jak zvládnout svatbu a stěhování? Dá se to, ale chce to všechny kroky předem promyslet.

Jak se domluvit, aby byly obě strany spokojené

Plánování svatby bývá velmi často v režii nevěsty, která si plní svou vysněnou představu. Na základních podmínkách je samozřejmě třeba se domluvit s ženichem, aby vše bylo podle přání obou partnerů. Ale pánové se obvykle rádi vzdají všech těch povinností, které jsou se zařizováním spojené, a jsou rádi, když to někdo udělá za ně. Možná vyjádří názor, že chtějí malou, případně velkou svatbu, a tím pro ně plánování prakticky končí.

Zařizování hnízdečka lásky

Řada párů už spolu bydlí před svatbou, mají zařízený byt a manželský slib je pro ně stvrzení jejich vzájemného vztahu. Není to ale pravidlem. Někdy po svatbě čeká novomanžele stěhování do většího bytu, třeba z důvodu radostného přírůstku do rodiny. Byt, který měli za svobodna, jim už nebude stačit, když přivítají do života své první dítě. Při zařizování nového obydlí je možné využít vybavení původního bytu a dokoupit jen pár maličkostí. Platí to i pro dekorační závěsy, které dokážou interiér pozvednout na jinou úroveň. I se starším nábytkem pak byt vypadá útulně a příjemně.

Nemusí být hned vše nové

Svatba je poměrně drahou záležitostí. Jestliže se novomanželé přestěhují zároveň do nového, určitě budou chtít na něčem ušetřit, když budou zařizovat svůj byt. Hodně dělají jednotlivé doplňky, které lze pořídit levněji. I takové zrcadlo do koupelny nebo ložnice nemusí stát velkou sumu peněz. Chce to hlídat různé slevové akce, díky nimž lze významně snížit výdaje z rodinného rozpočtu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Čeká vás po svatbě stěhování do nového bytu? Vybírejte do něho zařízení už nyní