Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

Bílá kabelka – ideální pro nevěstu

Dámy, blíží se váš velký den a vy stále přemýšlíte, kam si máte schovat kapesníček nebo třeba telefon? Ideálním řešením je menší bílá kabelka, která příjemně dotvoří váš svatební look a přitom se stane vaším praktickým pomocníkem. Vůbec nejlepší je dát pro takovou příležitost přednost elegantním, menším a poutavým bílým dámským kabelkám.

Bílé kabelky pro všechny nevěsty: Jakou vybrat?

Jak přesně by tedy taková ideální kabelka pro nevěstu měla vypadat? Je zřejmé, že velké shopper tašky a obrovské kabelky nebudou tím nejšťastnějším řešením. Naopak. Snažte se vybrat co nejmenší kabelku, která bude působit stylově, a ne tak, že si ještě potřebujete odskočit na nákup. Menší bílá psaníčka a kabelky jsou proto sázkou na jistotu.

Co se týče samotného designu, není bílá jako bílá. Jestliže budete mít sněhově bílé šaty, snažte se, aby i kabelka byla dokonale bílá. Pokud jste ale pro svůj den naopak zvolila spíše krémové šaty, nebojte se i kabelku zvolit v méně zářivém odstínu.

Důležité je také kování. Máte-li šperky v odstínu žlutého zlata, tak i řetízek na kabelce by měl být zlatý. Naopak stříbrné šperky a šperky z bílého zlata doplňte kabelkou se stříbrným kováním.

Co se týče zdobnosti kabelky, záleží pouze na vás, jestli se vám více líbí čisté, jednoduché a minimalistické bílé kabelky, nebo byste si ráda pořídila zdobnější variantu. Skvěle v rámci svatebního looku vypadají bílé kabelky ozdobené perličkami, flitry, peříčky či kamínky. Chybu ale určitě neuděláte ani s bílou kabelkou s mašlí nebo třeba s bílou kabelkou s krajkou. Vždy by však měla kabelka ladit s charakterem šatů a vlastně celé svatby.

Jestliže tedy plánujete boho svatbu na statku, okázalé blyštivé psaníčko s flitry nebude tím nejlepším řešením. I když se jedná o menší doplněk, jeho výběr opravdu nepodceňujte.

Dle vašich preferencí si pak můžete vybírat mezi bílými psaníčky, menšími bílými kabelkami přes rameno nebo třeba malými bílými kabelkami do ruky. Zvolíte-li kabelku s řetízkem, dejte si pozor, ať si o něj své vysněné šaty nijak neponičíte.

Kde bílou kabelku pro nevěsty koupit?

Již tedy zhruba víte, jak by vaše vysněné svatební kabelka měla vypadat, ale stále tápete, kde ji vlastně pořídit? Obchod CCC si pro vás připravil skutečně pestrou nabídku, která obsahuje bílé kabelky snad ve všech možných designech a variantách. A že nemáte před svatbou čas běhat po kamenných prodejnách a shánět bílou svatební kabelku osobně? To vůbec nevadí! Právě prodejce CCC vám totiž nabízí kromě kamenných prodejen po celé České republice i e-shop, kde si můžete bílou kabelku na svatbu či jakoukoliv jinou událost pořídit i z pohodlí svého domova.

Je tedy jen na vás, po které bílé kabelce přesně sáhnete. Důležité je, aby se líbila vám osobně, byla alespoň trochu praktická a váš velký svatební den vám maximálně ulehčila a zpříjemnila. A jestliže jste takovou již našla, nezbývá, než se začít těšit na samotný den D.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bílá kabelka – ideální pro nevěstu