Menu
WeddingMag
Pro svatebčany

5+1 neotřelých svatebních dárků

Komerční sdělení

Komerční sdělení

16. 12. 2020

Svatba je zážitek, který se do paměti vryje na celý život. A k ní neodmyslitelně patří i svatební dary. Dříve oblíbené nádobí vystřídaly peníze. Taky možnost. Když ale novomanželům vyberete pořádný zážitek, dáte jim něco, co si zapamatují navždy.

1. Pivní hotel pro páry, které milují zlatavý mok

Pokud má nová rodina ráda chmelový nápoj, může si posvatební volno vychutnat v jedinečném prostředí. V Česku totiž vznikl unikátní pivní hotel. Druhý takový najdete jen ve Skotsku. Na tomhle místě se ochutnávají skvělá piva ze zdejšího pivovaru. Pivní hotel zahrnuje i možnost relaxace v pivních lázních a wellness. I tam mají pípu. A o hladu novomanželé také nebudou. Skvělá kuchyně je samozřejmostí.

2. Let balonem – romantika pro ty, kteří rádi sní

Vyhlídkový let představuje skvělou příležitost ke snění s hlavou v oblacích. Manželům začíná nový život a můžou si jej prohlédnout i z nové perspektivy. A pokud to chcete se vší parádou, můžete jim k letu balonem dopřát i ubytování na zámku, kde si užijí procházky zámeckými zahradami. Mohou navštívit muzeum balónového létání, projít se po zákoutích Vysočiny a rozjímat nad krásným víkendem u skleničky dobrého vína a večeře. Na samotný let pak vyrazí přímo z nádvoří zámku, kdy je odvezou na místo letu i zpět. 

3. Bungee jumping je zn. ideál pro adrenalinové páry

Adrenalinový zážitek, při kterém si obdarovaní užijí i chvíli stavu beztíže. Bungee jumping je dárek, na který jen tak nezapomenou. Skok ve dvou je prostě skvělý. Musíte se jeden na druhého stoprocentně spolehnout. Pár si z něj navíc odnese nadšení a radost ze společné odvahy.

4. Větrný tunel – zábava a dobrodružství v jednom

Úplně nový vjem, který jen tak člověk nezažije. I tak se dá popsat větrný tunel. Obdarovaní si v něm vyzkouší volný pád bez toho, aniž by nastoupili do letadla. Zažijí sílu větru o rychlosti až 270 km/h.

Při letu se dají využít i 3D brýle. Novomanžele tak čeká příjemné dilema, jestli zvolit volný pád vesmírem, skok padákem nad Prahou, vyhlídkový let nad Manhattanem nebo se proletět nad španělským pobřežím. 

5. Surf arena potěší sportovně založené páry

Ty si vyzkouší rovnováhu a odolnost vůči vodě na surfařském prkně. Indoor Surf Arena pod střechou se dá navíc využít kdykoliv. Obdarovaní budou mít k ruce zkušeného instruktora. Ten jim základní techniku a ukáže, jak se na prkně držet. Pak se novomanželé mohou brouzdat vlnami. Na památku navíc dostanou i video

6. Dárkový poukaz – spolehlivý univerzál

A pokud si stále nejste jisti, je tu poukaz na zážitky. Vyberte si sami z nepřeberného množství zážitků. Namátkou jmenujme wellness pobyt, lahodnou degustaci, schůzku s bytovým designérem či masáž pro dva.

Zážitek navíc seženete i 5 minut před obřadem. Hned po objednání vám přijde do e-mailu. Na uplatnění dárku je čas 24 měsíců. A pokud by jim přece jen nesedl, poukaz jde do šedesáti dnů vrátit či zdarma vyměnit za jiný.
Všechny zážitkové dárky a poukazy seženete na Zážitky.cz.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

5+1 neotřelých svatebních dárků