Menu
WeddingMag
Po svatbě

4 tipy, jak si užít svatební noc na maximum

Přestože svatba je nádherným dnem pro oba novomanžele, právě svatební noc je okamžikem, na který se po obřadu nevěsta s ženichem těší nejvíc. Aby ovšem byla opravdu úžasná a přesně podle vašich představ, chce se na ni připravit. Jak? Máme pro vás 4 tipy, jak si svatební noc užít na maximum. Plánování a mluvení o sexu otevřeně je nedílnou součástí příprav.

Tip 1: Promluvte si o svatební noci s předstihem

Předsvatební sex je zcela běžný, ale i přesto je svatební noc velmi speciální. Předchází jí totiž veliká očekávání a jedná se o první noc, kdy si spolu partneři užijí erotické hrátky coby manželé. Proto je dobré si o svatební noci dopředu promluvit a navzájem se podělit o svá očekávání a sdělit si své představy. Chtějí-li oba partneři do aktu zapojit také nějaké erotické pomůcky, měli by si to dopředu naplánovat. Šokovat partnera či partnerku v první společnou manželskou noc novou erotickou hračkou není nejvhodnější nápad.

Tip 2: Erotické pomůcky pro ženy, které nevěsty zaručeně potěší

Erotické pomůcky pro ženy pomohou ženichovi správně stimulovat nevěstu a s jejich pomocí může být svatební noc mnohem vášnivější, delší a nezapomenutelná. Vyhněte se ale raději přehnaným experimentům a sáhněte po hračkách, se kterými již máte zkušenosti.

Které erotické pomůcky nevěstu potěší?

  • Venušiny kuličky,
  • vibrátory,
  • stimulátory klitorisu,
  • stimulátory bodu G,
  • vibrační vajíčka.

Nevěsta by neměla mít před svým manželem ostych. Pokud dokáže mluvit o sexu a erotických pomůckách otevřeně, partner má mnohem větší šanci ji potěšit.

Tip 3: Erotické prádlo a erotické pomůcky pro muže dostanou ženicha do extáze

Jediný způsob šokování, který je během svatební noci přípustný a dokonce vítaný, je nevěstino spodní prádlo. K příležitosti svatební noci si totiž může pořídit nový set, který její manžel rozhodně ocení. Ať už se bude jednat o krajkové body, podvazkový pás, síťované bodystockings či jedlé spodní prádlo. Když se k tomu přidají také erotické pomůcky pro muže, na kterých se novomanželé předem shodli, dokonalé svatební noci již nic nebude stát v cestě.

Jaké hračky ženich o svatební noci rozhodně ocení? Vybrat si můžete například z:

  • vibračních a erekčních kroužků, které prodlouží dobu milostného aktu,
  • speciálních kondomů s vroubky a výstupky,
  • a celé řady dalších erotických pomůcek. Dobrodružné páry mohou vyzkoušet také speciální sady pro páry.

Tip 4: Alkoholu s mírou, jinak ze svatební noci nic nebude

Aby první noc manželů opravdu stála za to, neměli by to ženich s nevěstou přehánět s konzumací alkoholu. Zatímco malé množství alkoholu nás dokáže zbavit zábran, ve větším množství je alkohol jasným zabijákem sexu i romantiky. Nenechte si zkazit svou první manželskou noc a spokojte se s jedním přípitkem. V ložnici tohoto rozhodnutí rozhodně nebudete litovat.

Erotické pomůcky si zabalte i na svatební cestu

Svatební noc ale není jedinou příležitostí k erotickým hrátkám. Ihned po svatbě totiž následují líbánky, které jsou k milostným hrátkám jako stvořené. Nezapomeňte si proto do svých zavazadel přibalit také několik erotických pomůcek, jež vám společnou dovolenou zaručeně zpestří a okoření. Pokud totiž budete po svatebním obřadu unavení, nepřijde na vyplnění vašich erotických fantazií řada a budete si je muset navzájem splnit až na svatební cestě.

Svatební noc by měla být skvělá a nezapomenutelná, stejně jako samotný obřad. I přesto, že se nebude jednat o první společně strávenou noc, měla by stát za to. Nebojte se proto trochu plánovat, otevřeně o ní mluvit a navzájem si s partnerem sdělit své fantazie a podělit se s ním také o své tajné erotické touhy.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

4 tipy, jak si užít svatební noc na maximum