Menu
WeddingMag
Pro nevěstu

10 (nejen) módních svatebních přešlapů a jak se jim vyhnout

Čeká vás váš svatební den nebo se chystáte na svatbu někomu z rodiny či přátel? Ať už hrajete na chystané svatbě roli hlavního aktéra nebo svatebního hosta, snažte se následujícím trapasům vyhnout. Svatba je pro oba svatebčany významným dnem, na který budou ještě dlouho s láskou vzpomínat. Proto je škoda, když se během obřadu či následné hostiny přihodí nějaké módní faux pas.

Princeznovské šaty ušetří nevěstě starosti

Nebudeme si nic nalhávat – během svatebního obřadu je pozornost všech upínána hlavně k nevěstě. Aby nedošlo k žádným módním faux pas, měla by myslet na vše. To zahrnuje také vhodné spodní prádlo pod svatební šaty. Bílé krajkové kalhotky či tanga si může nevěsta bez starostí obléct pod šaty, které jsou tvořeny několika spodničkami a není skrz ně vidět.

Pod úzké šaty volte vhodné spodní prádlo

Pod svatební šaty, které dokonale kopírují její siluetu by měla zvolit raději stahovací spodní prádlo, co může vhodně zkombinovat s formujícím spodním prádlem. Díky tomu bude její silueta dokonalá.

Vyhněte se módním faux pas i jako hosté

Proč byste měli po modelujícím spodním prádle sáhnout i v případě, že nejste nevěsta? Pod šaty je totiž vše vidět a vykukující ramínko od podprsenky nevypadá nikdy dobře. Raději dejte přednost body, které bude držet po celou dobu na svém místě. Pod přiléhavé šaty či sukni se vyplatí také obléct si zeštíhlující kalhotky.

Módní přešlapy ženichů a jak se jim vyhnout

Svatební módní přešlapy

Zdroj: Shutterstock

Ani pánové to nemají na svatbě jednoduché. Hlavně ženich by si měl dát dobrý pozor, aby vše na jeho outfitu bylo, tak jak má být. Boty by měly mít tkaničky a být barevně sladěné s páskem. Hravé a barevné ponožky vypadají k obleku vtipně, ale ve svatební den by měl ženich dát přednost ponožkám, které barevně ladí k obleku a nepůsobí jako pěst na oko. Co se svatebního obleku týče, měl by ženichovi perfektně sedět.

Pánové, pozor na spodní prádlo

Kromě bot, pásku a perfektně padnoucího obleku by si měli všichni muži na svatbě dát dobrý pozor také na to, jaké spodní prádlo si na sebe v den svatby oblečou. Pod kalhotami od obleku je totiž vidět každý zahnutý kousek látky a nejlepší volbou jsou boxerky, které nevytvoří žádné faldy.

V bílé barvě smí na svatbu dorazit pouze nevěsta

Dámy, v bílé je na svatbu vstup zakázán. Ta je totiž v den svatby vyhrazena pouze nevěstě. Myslete na to, až si budete vybírat šaty. Ani bílé šaty pro družičky nevypadají dobře. Nevěsta pak totiž doslova zapadne v davu.

Před svatbou si dopřejte řádný odpočinek místo rozlučky se svobodou

Přestože blížící se svatba může být stresující, nic nevypadá hůř než nevěsta, co má na sobě tlustou vrstvu make-upu, kterou se snaží zakrýt ohromné kruhy pod očima. Sice je to těžké, ale před svatbou si dopřejte relaxaci a zdravý spánek a jděte spát co nejdříve. Rozlučku se svobodou uspořádejte týden před svatbou.

Svatební módní přešlapy

Zdroj: Shutterstock

Pozor na nevkusné dekorace

Celkový dojem ze svatby dokážou pokazit i nevhodně zvolené svatební doplňky. Moc velká svatební kytice, monogramy na každém kroku či papírové konfety? Raději se těmto přešlapům vyhněte.

Zasedací pořádek dělá přátele

Při plánování svatby nepodceňujte tvorbu zasedacího pořádku. Tak se vám nestane, že nevěsta bude sedět vedle strýčka ze třetího kolene a rodiče svatebčanů skončí omylem u stolu s dětmi.

Naplánujte jen svatební tradice, které chcete

Aby bylo manželství šťastné, nemusíte na svatbě provádět všechna svatební klišé. Ženich s nevěstou mají právo na volbu pouze těch tradic, které opravdu chtějí na své svatbě mít.

Uspořádat dokonalou svatbu vyžaduje spoustu plánování. Raději třikrát promyslete každý detail, a i když jste pouze hosty, zaměřte se na volbu toho správného svatebního oblečení. Protože módní trapasy se svatbám nevyhýbají.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

10 (nejen) módních svatebních přešlapů a jak se jim vyhnout