×
WeddingMag

Co se nejlépe hodí k pánským péřovým bundám? Top zimní outfity pro muže

zimní bunda pro muže

Zima se nám nekompromisně blíží a vy již jistě vyhlížíte něco nového do svého zimního šatníku. Pokud už máte bundu, máte z velké části vyhráno. Ne však ale úplně. Obzvlášť, pokud patříte mezi ty, kteří vlastní jednu bundu již několik let, měli byste ji „renovovat“ alespoň nějakými trendy doplňky.

Nejlepší zimní bunda? Jednoznačně péřovka

Máte-li rádi teploučko, pak je péřová bunda pro vás jasnou volbou. Její nesporné výhody jsou v podstatě dvě.

Tou první je její prostřední vrstva, kterou tvoří peří. Protože, jak známo, peří nejlépe hřeje. Díky němu se k vám vítr ani chlad z venku hned tak nedostane.

Tu druhou výhodu můžete využít jen v případě, že spodní vrstvu, tedy tu nejblíže k vašemu tělu, tvoří příjemný a hřejivý materiál. Tím může být například vlna nebo fleece. Jen díky těmto materiálům vás bunda zahřeje ihned, jak si ji obléknete. A to i přes to, že se předtím nacházela například v chladné chodbě.

Čím oživit klasickou péřovku?

Jak jsme již zmínili, naprosto chápeme, že vaše bunda, obzvlášť, pokud je oblíbená a opravdu funguje, zaujímá čestné místo ve vašem šatníku již nějaký ten rok. Objevit totiž tu pravou bundu, která je kvalitní, skvěle hřeje a ještě vám perfektně sedí, není totiž jen tak. Navíc investice do takové bundy není také zrovna nejmenší. Pokud navíc objednáváte přes internet, je tu riziko nesedící velikosti. Toto ovšem většina kvalitních e-shopů, mezi něž patří i Bolf, umí eliminovat důkladným návodem, jak velikost jednotlivých kousků oblečení správně měřit.

Pokud takovou svou oblíbenou bundu v šatníku máte, chtělo by to alespoň lehce obměňovat doplňky, jimiž bundu oživíte. Mezi takové celkem lehce a ne úplně nákladně obnovitelné doplňky patří například šála či tunel nebo šátek, dále také rukavice, případně čepice, pokud nosíte, ale i taška či batoh, peněženka, hodinky, boty a ponožky.

Jak volit doplňky?

To záleží především na vašem vkusu a stylu oblékání, ale také na barvách. Bunda je jistě dominantou vašeho outfitu. Proto by se vše ostatní mělo odrážet právě od jejího stylu a barvy.

Je-li tedy vaše zimní péřová bunda klasické černé barvy, máte více méně vystaráno hned na několik sezón. Protože, jak známo, k černé se hodí vše. Při výběru doplňků se tedy můžete vyřádit. Kombinaci čepice – šála či tunel – rukavice dnes seženete v téže barvě či designu naprosto bez problémů. Klidně si je tedy kupte hned v několika barvách. Snad kromě černé můžete zvolit jakékoliv – modré, vínové, zelené, hořčicové, šedé, bílé…

Pokud ale vlastníte bundu jiné barvy, než je černá, popřípadě bílá, hnědá či šedá, už to bude chtít trošku cit při vybírání barev doplňků. Je-li vaše bunda například modrá, doplňky by mohly být naopak černé, šedé, bílé či žluté. K tmavě zelené bundě se bude, kromě černé, šedé a bílé, hodit například hnědá či vínová. Naopak neonové barvy rozhodně oživí právě černá a bílá či jiná neonová, pokud patříte mezi odvážné a experimenty milující.

Prostě se pusťte do kombinací. A nebojte se zeptat na názor své drahé polovičky.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..